Firmamız bünyesinde bulunan Bodrum Akademi’de gerçekleştirdiğimiz eğitim programlarında hem kendi alanımız olan mühendislik, mekanik ve projelendirme konularında, hem de sosyal içerikli projelerimiz konusunda eğitimler vermekteyiz.

Kuruluşumuzun çalışanları ile iç ve dış tedarikçilerimizin gelişimini kalitemizin gelişimi olarak algılayıp çalışanlarımızın iş becerisini, verimliliğini, bilgisini ve takım ruhuna inancını artırıcı eğitimlere ve sosyal faaliyetlere katılır ve gerekli sosyal aktiviteler düzenleriz. Akademi’de verdiğimiz eğitimler arasında alanımızda en çok ihtiyaç duyulan sağlık, hijyen, ilk yardım konularına önem vermektedir. Aynı zamanda sektördeki tüm bayilikleri ve personeli eğitmeye yönelik verdiğimiz ürün, satış, projelendirme ve hizmet eğitimlerimizde İzgören Akademi ile yapmış olduğumuz eğitimler neticesinde sektörde farklılığımız ortaya çıkmıştır. Seminerler öncesi ihtiyaç analizi, seminer sonrasında değerlendirme anketleri, belirli periyotlarda yapılan davranış değişikliği izleme çalışmaları ile verdiğimiz seminerlerin, en etkin biçimde, bireylerin iş ve sosyal yaşamına adapte edilerek, davranış değişikliğine dönüşmesini ve bu gelişim ile değişimin şirket performansına yansımasını sağlıyoruz.

Kurumsal eğitimler sonrası davranış değişikliklerini ölçmek, seminer verilen konularla ilgili yeniliklerden ve değişimlerden müşterilerimizin de faydalanmasını sağlamak, seminer sonrası ortaya çıkabilecek yeni ihtiyaçları tespit etmek ve bu konularla ilgili destek hizmetleri sağlamak amacı ile seminer sonrası çeşitli izleme ve destekleme faaliyetleri yürütüyoruz.